Koolifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mis teil koolis juhtunud on?

4 posters

Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by Aff Reede Nov 06, 2009 7:24 pm

Mis nalju siis koolis juhtus, rääkige sellest siin : )

Minu nn. nali ( noortekeskuses juhtus see ) : Mina, Kaisa, Angela, Mariliis, Mihkel, Bert, Remo, Rene olime noortekeskuses. Poisid tegid popcorni. Bert ütles Mihklile, et to valvaks popcorni. Bert hakkas Wastarat mängima, nagu ta tegi seda klassis ( lol ) Järsku nägi Bert mikrokas tossupilve. Ta võttis ruttu koti välja ja tulemuseks olid kõrbenud popcornid. Kõik oli parajat kärsahaisu täis. Bert viskas koti prükkarisse. Läksime minema. Bussijaamas jooksime mina, Bert, Mariliis ja Rene tagasi noortekasse. Bert võttis koti ja viis bussijaama prükkarisse .
Pärast sööklas ütles, et seal oli väike leek.

See oli muidu suht naljakas.

Aff
Tagasihoidlik nohik
Tagasihoidlik nohik

Postituste arv : 35
Punktid : 534
Registreerinud : 25/10/2009

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by Kata Laup Nov 07, 2009 9:25 am

Meil oli aja tund ja siis õpetaja rääkis : " Kepist sai kõblas, kõblast sai ader, kepiga tehti auk maasse. " Siis tunni ajal terve klass naeris koguaeg.. Siiis vahetunnis läksime sööma ja üks klassivend rääkis koguaeg : " Kepist sai kõblas, kõblast sai ader, kepiga tehti auk maasse.. Järelikult, tunni teema oli Kepp ! "
Kata
Kata
Chatboxi moderaator

Postituste arv : 122
Punktid : 1566
Registreerinud : 25/10/2009
Vanus : 27
Asukoht : Võhma

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by <3 Laup Nov 07, 2009 12:33 pm

Meil oli see et kepiga kobestati maad Very Happy See oli suht lahe ikka. Meil on niii palju asju juhtunud need ei mahu ära siia, meil on liigalahe klass (L)
<3
<3
Uudishimulik kolmemees
Uudishimulik kolmemees

Postituste arv : 91
Punktid : 913
Registreerinud : 26/10/2009
Vanus : 26
Asukoht : Kodus.

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by Aff Esm Nov 09, 2009 5:49 pm

Lisan ühe asja, mille üle mina ja mu parim meesssoost klassikaaslane kunstas rääkisime. Nimelt, uuel poisil tundub olevat vahetevahel. Arutasime siis ta istumist, ta liikumist. Ja siis Peedu ( hüüdnimi, kellega arutasime ) nühkis ise ka tooli vastu lol . Ise ütles ,, Tool oli külm, ma tegin soojaks " XD. Ma nagu suht irnusin.

Aff
Tagasihoidlik nohik
Tagasihoidlik nohik

Postituste arv : 35
Punktid : 534
Registreerinud : 25/10/2009

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by Benerice Esm Nov 09, 2009 8:33 pm

No oli inka tund jasiis, oli lause, kus oli sees sõna head. (Direktor) Ja seda lauset oli juba mingi 5 korda loetud ja tuli ühe poisi kord. Ja siis ta hääldas seda sõna hiid:D Ja terve klass hirnus. Õpetaja parandas ja palus uuesti lugeda ja ta luges uuesti hiid!! Terve klass sai naerukrambid! xD Ja siis ütles õpetaja klassile : "Mis te naerate, see pole naljakas kui laps on lollakas!" Ja vot see oli asja tipp! Siis naersid kõik viis minutit. Very Happy

Täna eesti keele tunnis: Kõik olid jube unised(esimene tund) ja õpetaja ütles, et teeme naeruteraapiat. Noo, jasiis hakkasime ühe käega nagu midagi tõmbama ja siis teise käega:D Ning siis tuli nerda ja niimoodi 5 korda. irw.... xD Ja juba pärast teist korda nersime koos poistega elu eest:D See oli elunaljakas kuidas õpetaja seda silmad kinni ja tõsiselt tegi. !!
Benerice
Benerice
Tagasihoidlik nohik
Tagasihoidlik nohik

Postituste arv : 39
Punktid : 860
Registreerinud : 27/10/2009

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by <3 Teis Nov 10, 2009 6:02 pm

Mul alati millegipärast juhtub et ma räägin inimestest taga või muidu h u v i t a v a t e s t asjadest ja ss käib dire või keegi mööda xdd
<3
<3
Uudishimulik kolmemees
Uudishimulik kolmemees

Postituste arv : 91
Punktid : 913
Registreerinud : 26/10/2009
Vanus : 26
Asukoht : Kodus.

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by Kata Kolm Nov 11, 2009 3:32 pm

Me eile vene keeles rääkisime, et kus keegi elab. Ja siis pinginaaber ütles kõva hääleg naaljatades : " Mina elan laudas ! Ja ma magan lehmaga! " Kõik naersid tükk aega järjest Very Happy Ja õpetaja ei suutnudki meid enam korrale kutsuda .. Very Happy
Kata
Kata
Chatboxi moderaator

Postituste arv : 122
Punktid : 1566
Registreerinud : 25/10/2009
Vanus : 27
Asukoht : Võhma

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by <3 Kolm Nov 11, 2009 7:06 pm

Meil on ikka venkuõps ülikõvv. "Madis, paneme!" Very Happy tema tavaline lause. Ja ss ta sõimab meid vene keeles ja mitte keegi ei saa aru ja siis ta ropendab ka venekeeles ja kõik saavad aru Very Happy Sjupeer.
<3
<3
Uudishimulik kolmemees
Uudishimulik kolmemees

Postituste arv : 91
Punktid : 913
Registreerinud : 26/10/2009
Vanus : 26
Asukoht : Kodus.

Tagasi üles Go down

Mis teil koolis juhtunud on? Empty Re: Mis teil koolis juhtunud on?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele